לפני מספר חודשים זכיתי באמונכםן בפריימריז הפתוחים במרצ, ונבחרתי במקום השלישי ברשימת המפלגה לכנסת, שימיה היו ספורים. אתמול הגשתי את מועמדותי למזכ"ל המפלגה, לפריימריז לכנסת ה-22 ואני פונה אליכםן בבקשה לתת בי אמון כדי שאמשיך להילחם על הערכים ותפיסת העולם שלנו.

עלינו לפעול כדי להבטיח שעקרונות מרצ יקבלו קול ויהוו ראש חץ במחנה השמאל בישראל. להמשיך לתקן את ספר החוקים הישראלי, לצדק חברתי, הוגנות ושוויון. להילחם בכל זירה על מה שאנו מאמינים, להיות המצפן המוסרי והאידאולוגי של מחנה עצום וגדול, שאני מקווה שהפעם יבחר על פי צו מצפונו. אני מבטיחה להיות השופר שלפני המחנה, להוביל את סיעת מרצ לעשייה אמיתית שתתמודד עם הבעיות בחברה הישראלית, עם העוני והאפליה, עם הגזענות והכיבוש.

המאבק על פניה של ישראל הדמוקרטית בשיאו ולפנינו מבחן עצום בחשיבותו. אני בטוחה שהאמון שאני מקבלת מכםן הוא כי מעולם לא נרתעתי, תמיד דיברתי את קולה של מרצ בגאווה, הובלתי מאבקים אופוזיציוניים, יזמתי וחוקקתי עשרות חוקים שהביאו תקווה לציבור גדול, והייתי בכל מקום בו נדרשה מלחמה על דמותה של המדינה. בזכותכםן אמשיך בעשייה ביתר שאת גם בכנסת הבאה.

הצטרפו אלי, יחד נוביל לניצחון
https://michalrozin.co.il/

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 304. הגיבו: 70. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}: